close
 

 Obraz znaleziony dla: ikona+telefon 608 116 005   biuro@avent-instalacje.pl

 

Wentylacja

 

Wentylacja zapewnia odprowadzenie zanieczyszczonego powietrza z wewnątrz pomieszczenia wymieniając je na świeże pochodzące z zewnątrz. Prawidłowo działająca wentylacja jest niezbędna. Wentylacja w budynkach użyteczności publicznej musi spełniać bardzo wygórowane wymagania dotyczące temperatur, wilgotności, poziomu hałasu lecz przede wszystkim ilości wymian.

 

Wentylacja w obiektach publicznych musi być zgodna z normami zarówno jeśli chodzi o wykonanie jak i działanie.

 

Minimalną krotność wymian powietrza w danym pomieszczeniu określają polskie przepisy i warunki higieniczne. Odpowiednio zaprojektowana i wykonana mechaniczna wentylacja w pomieszczeniach biurowych jest niezależna od czynników atmosferycznych, dzięki czemu jest pewna i bezawaryjna. Wentylacja obiektów przemysłowych wymaga indywidualnych rozwiązań, ponieważ zachodzą w nich odmienne procesy technologiczne.

 

Projektujemy i realizujemy profesjonalne systemy wentylacyjne dla biur, gabinetów, mieszkań, domów, sklepów, serwerowni i zakładów przemysłowych

 

Dobieramy typy, klasę i wydajność sprzętu do specyfiki branży, architektury budynku, kubatury pomieszczeń i budżetu.

 

W swojej ofercie posiadamy pełen asortyment do wykonania instalacji od kanałów , kształtek ,izolacji po wentylatory czy kratki nawiewne.

 

 

fb g+ youtube mail

 

DANE FIRMY:

 

adres

Adres:

 ul.Starodworska 1 

80-137 Gdańsk 

mail

e-mail:

biuro@avent-instalacje.pl

telefon

telefon:

608 116 005