close
 

 Obraz znaleziony dla: ikona+telefon 608 116 005   biuro@avent-instalacje.pl

 

Klimatyzacja

Klimatyzacja utrzymuje optymalną , wybraną przez użytkownika temperaturę w pomieszczeniach. W upalne dni zwiększamy komfort który ma wpływ na nasze samopoczucie. Oprócz temperatury system klimatyzacji zadba o właściwą wilgotność powietrza. Przy ocieplającym się klimacie, upalnych latach w naszym kraju coraz więcej osób skłania się do montażu systemów klimatyzacji.

 

Kolejną zaletą klimatyzacji, jest filtrowanie powietrza poprzez zamontowane filtry w urządzeniach. Dzięki nim z powietrza usuwane są zanieczyszczenia oraz zarazki.

 

Klimatyzacja jest więc nie tylko komfortowa, ale również zdrowa, co jest szczególnie ważne dla osób cierpiących na wszelkiego rodzaju alergie i uczulenia.

 

Klimatyzacja ma też swoje zastosowanie w sektorze przemysłu czy biurach, magazynach chłodniczych składowanie produktów potrzebujących niższe temperatury niż otoczenie bądź serwerowniach gdzie bardzo ważne jest utrzymywanie właściwej temperatury w danym pomieszczeniu aby znajdujące się w nich urządzenia działy poprawnie.


 

 

Korzyści

  • komfortowa temperatura w upalne dni
  • optymalna wilgotność powietrza
  • filtrowane powietrze

Montaż

  • Montaż klimatyzacji dotyczy tylko zamkniętych pomieszczeniach, a jej układ zależy potrzeb i typu budynku.
  • Zawsze pomagamy w doborze optymalnych rozwiązań tak aby całość funkcjonowała poprawnie
  • Instalujemy systemy klimatyzacji w domach, biurach, sklepach , lokalach gastronomicznych i pomieszczeniach przemysłowyc

Wybierz profesjonalną firmę z doświadczeniem. Nasi pracownicy posiadają bogate doświadczenie w branży wentylacji i klimatyzacji. Dzięki uczestnictwie w szkoleniach branżowych stale rozwijamy swoje umiejętności oraz dbamy o zadowolenie klienta.

 

W celu skorzystania z usługi oraz wykonania bezpłatnej wyceny skontaktuj się z nami

 

fb g+ youtube mail

 

DANE FIRMY:

 

adres

Adres:

 ul.Starodworska 1 

80-137 Gdańsk 

mail

e-mail:

biuro@avent-instalacje.pl

telefon

telefon:

608 116 005